kurumsal

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik, yaşam kalitelerini arttıran geniş ürün yelpazemiz ile üretim ve proje departmanları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmetler sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap veriyoruz.

Sizde Bize Katılın

Referanslarımız

Müşterilerimizin erişilebilirlik hedeflerini aşmasına yardımcı olmak için hiç bitmeyen bir arzu ile sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile Türkiye ve dünya da değişimin öncüsü olmuştur.

BİZİM HİKAYEMİZ

BURAYA NASIL GELDİK?

1996 Elektronik asansör kontrol kartları geliştirmek ve asansör sektörüne özgü yaklaşımlar ile yeni kontrol teknikleri geliştirip kullanıcılar üzerinde kullanımı basit ve güvenli sistemler üretmek için iki ortak girişimci tarafından kurulmuştur.

2001 Firmaların üretim teknikleri açısından ihtiyaçları doğrultusunda kendi otomasyon sistemleri ile senkronize çalışabilen özel işlevlere sahip yük kaldırma platformları üretim projeleri üstlenmiştir.

2004 Çağdaş bir toplum olmanın gereği olarak geçici ya da kalıcı bir engeli olan her vatandaşın ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yaşam kalitelerini artırmak için sosyal sorumluluk projeleri kapsamında engelli asansör sistemleri üretimi başlamıştır.

2016 Engelli asansör sistemlerinde ihtiyaç duyduğu kritik önemde bulunan malzemeleri yurt dışından ithal etmek yerine kendi bünyesinde yatırım kararı almış ve talaşsız imalat tekniği ile 40 mm çaptan 250 mm çapa kadar çok ağızlı sonsuz vida mili üretim hattı kurmuştur.

2018 Devas, ürün çeşitliliğinin artması ve makine parkurunun gelişmesi ile zaman içerinde büyüyerek 3200 m² kapalı alanı ile yeni üretim tesislerine taşındı. Firma olarak kısa, orta ve uzun vadede yapmış olduğu plan ve hedefler doğrultusunda 2700 m² kapalı alan tamamlanmış ve 4500 m² yeni ek bina yatırımları ile gelişmeye, iyileşmeye ve büyümeye devam ediyor.

2019 Ürün çeşitliliği ve dar alanlarda çalışabilecek en küçğk asansör modellerinden  Tubelift ve Octalift  ev tipi asansör sistemleri geliştirilip patent belgeleri tamamlanmış ve satışa sunulmuştur.

2021 Engelsiz bir ulaşım için platform sistemlerinde kullanılan çarpma kapıların otomatik olarak açılıp kapanmalarını sağlamak için özel olarak tasarlanmış Android ve Ios uyumlu mobil uygulaması ile ayar ve kontrol teknikleri açısından yüksek teknoloji ile üretilmiş 90° otomatik kapı açma kapama ünitesi seri imalata alınmıştır.

"Devas’ın mükemmel olması ve genel başarısını artırmak için dünyanın dört bir yanına dağılmış yüksek profilli müşterilerimize sadece asansör değil en iyi asansörü vermeyi taahhüt ediyoruz."
Yaşlı Asansörleri
Ev Tipi Asansör Sistemleri
tubelift yuvarlak ev asansörü
Güvenilir Mühendislik

İhtiyaçlarınızı karşılamak
için buradayız

DEVAS engelli erişilebilirlik ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir.

dış cephe engelli asansörü
"Sağolsunlar Ayvalık Gömeç’teki yazlığımızda yaşlı anneanne ve dedemiz için çok kullanışlı ve rahat bir asansör imal ettiler. Her aşamasıyla ilgilendiler. Sayelerinde yazlığımızı tekrar kullanıyoruz ve yaşlılarımız Ayvalık’ta kalırken gözümüz arkada kalmıyor. Güven veren hizmet için teşekkürler."
Mert Kutluk
Balıkesir, Ayvalık
"Satış öncesi, sonrası ve kurulum ekibiyle birlikte profesyonel bir firma.Kesinlikle tavsiye ediyorum. Nevşehir'den Selamlar"
Murat Akpancar
Nevşehir

Sevdikleriniz için güvenilir ürünler seçin

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi.

Bugün için lüks ve rahatlığınıza

, gelecek için ise hareket ve bağımsızlığınıza yatırım yapın.